Galerie zdjęć Galerie zdjęć

Postawa godna naśladowania

To, co czasem spotykamy w lesie, może spowodować utratę wiary w ludzi. Nie potrafię tego zrozumieć, jak można tak po prostu wywieźć do lasu kilkaset kilogramów śmieci? Tu już nie mowa o butelce czy papierku po batoniku, ale o śmieciach wielkogabarytowych, o wielkiej górze opon samochodowych.
Z drugiej strony pojawiają się ludzie, dzięki którym ta wiara wraca.
I takim człowiekiem jest Waldemar Woźniak, który pomógł nam w posprzątaniu śmieci, których ktoś się pozbył, podrzucając ją do lasu.
To nie pierwsze miejsce, które Pan Waldemar posprzątał na naszym terenie, nie mówiąc już o tonach śmieci, jakie zebrał w swojej miejscowości, a nawet na terenie całej gminy.
Dlatego też postanowiliśmy oficjalnie BARDZO PODZIĘKOWAĆ za to, że można, że się chce. Za to, że można coś zrobić zupełnie bezinteresownie.
Jeśli Wy również uważacie, że warto podziękować Panu Waldkowi za to co robi, przyłączcie się do zrzutki, w której zbierane są pieniądze na auto terenowe dla https://zrzutka.pl/7jmjaf


A jeśli Ty chcesz również zrobić coś dobrego dla lasu, pamiętaj o akcji #zabierz5Zlasu
. Podczas każdej wycieczki do lasu weź z sobą worek na śmieci i zabierz puszkę, butelkę, czy opakowanie po chipsach, jakie spotkasz podczas leśnej wędrówki.