Galerie zdjęć Galerie zdjęć

Choinkobranie

O wyższości prawdziwej choinki nad sztuczną raczej mało kogo trzeba przekonywać. To świąteczne drzewko tworzy niesamowitą atmosferę w naszych domach. A najładniejszą choinką jest ta prosto z lasu, szczególnie jeśli możesz ją samemu wyciąć 

Jeśli należysz do osób, które lubią być bohaterem w swoim domu i chcesz pokazać swoim dzieciom skąd się wzięła choinka w Waszym salonie to mamy dla Ciebie propozycję.
Nadleśnictwo Świdnica organizuje Choinkobranie, czyli akcję własnoręcznego wybierania i wycinania świątecznych drzewek.
Jeżeli jesteście zainteresowani zapraszamy Was 19 grudnia w godzinach od 9:00 do 13:00 do Leśnictwa Piława, ul. Bohaterów Getta 16 Piława Górna.

Pamiętaj, aby zabrać ze sobą siekierkę lub piłę do drewna.

 Weź odliczoną gotówkę (średnia cena to 25 zł/choinkę), w lesie nie ma internetu i twoje karty płatnicze nie zawsze zadziałają.
 Potrzebujesz pomocy w wycięciu choinki? Powiedz o tym leśnikowi - z przyjemnością Tobie pomoże. 

 

W tym roku akcja Choinkobrania może się odbyć tylko z zachowaniem wszelkich zasad i restrykcji związanych z panującą Pandemią. Dlatego pamiętajmy, aby mieć maseczki i rękawiczki, oraz aby utrzymywać odpowiedni dystans z innymi osobami, które zjawią się po swoją choinkę. Będziemy na świeżym powietrzu, jednak nawet tam nie wolno nam zapomnieć o panujących zasadach.